Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 6.00 D16 91A8

Mitas

Mitas TD-136.00 D16 91A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341040824

Највисока цена:  89,3 €

Цена по парче

89,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот