Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 13.6 D36 125A6

Mitas

Mitas TD-1313.6 D36 125A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341033406

Највисока цена:  444,9 €

Цена по парче

444,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот