Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-10 6.50 D16

Mitas

Mitas TD-106.50 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
8590341096135

Највисока цена:  102,8 €

Цена по парче

102,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот