Споредете до 4 продукти:

Mitas ST 6.00 D13

Mitas ST
Mitas ST
Mitas

Mitas ST6.00 D13

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
EAN:
8590341018489

Највисока цена:  149,7 €

Цена по парче

149,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот