Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 02 31x15.50 D15 119A4

Mitas SK 02
Mitas SK 02
Mitas

Mitas SK 0231x15.50 D15 119A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Mitas
Ширина:
31x15.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
119
Индекс на брзина:
A4
EAN:
8590341078889

Највисока цена:  445,3 €

Цена по парче

445,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот