Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 800/70 R38 178D

Mitas

Mitas SFT800/70 R38 178D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
800
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
178
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341076694

Највисока цена:  6.123,2 €

Цена по парче

6.123,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот