Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 710/70 R42 173D

Mitas

Mitas SFT710/70 R42 173D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
710
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
173
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341073143

Највисока цена:  5.307,9 €

Цена по парче

5.307,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот