Споредете до 4 продукти:

Mitas S10 140/60 D13 57M

Mitas

Mitas S10140/60 D13 57M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
140
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
M
EAN:
8590341008862

Највисока цена:  49,4 €

Цена по парче

49,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот