Споредете до 4 продукти:

Mitas S05 3.50 D12 64J

Mitas

Mitas S053.50 D12 64J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
J
EAN:
8590341009081

Највисока цена:  36,5 €

Цена по парче

36,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот