Споредете до 4 продукти:

Mitas NB41 TITAN 8.25 D20 133/131J

Mitas

Mitas NB41 TITAN8.25 D20 133/131J

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
133/131
Индекс на брзина:
J
EAN:
8590341007476

Највисока цена:  273,4 €

Цена по парче

273,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот