Споредете до 4 продукти:

Mitas NB38 11.00 D20 148B

Mitas

Mitas NB3811.00 D20 148B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006257

Највисока цена:  466,1 €

Цена по парче

466,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот