Споредете до 4 продукти:

Mitas NB 38 EXTRA 8.25 D20 122B

Mitas NB 38 EXTRA
Mitas NB 38 EXTRA
Mitas

Mitas NB 38 EXTRA8.25 D20 122B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006394

Највисока цена:  424,4 €

Цена по парче

424,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот