Споредете до 4 продукти:

Mitas NB 38 EXTRA 10.00 D20 145B

Mitas NB 38 EXTRA
Mitas NB 38 EXTRA
Mitas

Mitas NB 38 EXTRA10.00 D20 145B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006318

Највисока цена:  360,9 €

Цена по парче

360,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот