Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT20 365/80 R20 152K

Mitas

Mitas MPT20365/80 R20 152K

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
365
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
K
EAN:
8590341018588

Највисока цена:  662,4 €

Цена по парче

662,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот