Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT07 10.5 D20 128G

Mitas

Mitas MPT0710.5 D20 128G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
10.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341006844

Највисока цена:  345,3 €

Цена по парче

345,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот