Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT01 405/70 D20 149B

Mitas

Mitas MPT01405/70 D20 149B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006486

Највисока цена:  576,7 €

Цена по парче

576,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот