Споредете до 4 продукти:

Mitas M03 2.25 D16 26B

Mitas

Mitas M032.25 D16 26B

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
2.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
26
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341029850

Највисока цена:  28,2 €

Цена по парче

28,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот