Споредете до 4 продукти:

Mitas IM09 500/60 D22.5 159A8

Mitas

Mitas IM09500/60 D22.5 159A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
500
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003942

Највисока цена:  651,3 €

Цена по парче

651,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот