Споредете до 4 продукти:

Mitas IM04 15.0/55 D17 137A8

Mitas

Mitas IM0415.0/55 D17 137A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004123

Највисока цена:  265,6 €

Цена по парче

265,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот