Споредете до 4 продукти:

Mitas IM04 12.5/80 D18 147A8

Mitas

Mitas IM0412.5/80 D18 147A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004079

Највисока цена:  314,9 €

Цена по парче

314,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот