Споредете до 4 продукти:

Mitas IM04 11.5/80 D15.3 141A8

Mitas

Mitas IM0411.5/80 D15.3 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017512

Највисока цена:  133,9 €

Цена по парче

133,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот