Споредете до 4 продукти:

Mitas IM04 10.0/75 R15.3 130A8

Mitas

Mitas IM0410.0/75 R15.3 130A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341016768

Највисока цена:  104,4 €

Цена по парче

104,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот