Споредете до 4 продукти:

Mitas HC70 480/70 R34 143D

Mitas

Mitas HC70480/70 R34 143D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341072436

Највисока цена:  1.404,7 €

Цена по парче

1.404,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот