Споредете до 4 продукти:

Mitas H06 4.00 D18 64S

Mitas

Mitas H064.00 D18 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
8590341008435
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  54,1 €

Цена по парче

54,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот