Споредете до 4 продукти:

Mitas H03 3.50 D18 62P

Mitas

Mitas H033.50 D18 62P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008640
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  45,3 €

Цена по парче

45,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот