Споредете до 4 продукти:

Mitas H03 2.75 D18 48P

Mitas

Mitas H032.75 D18 48P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
48
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008725
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  39,8 €

Цена по парче

39,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот