Споредете до 4 продукти:

Mitas H02 4.00 D19 71P

Mitas

Mitas H024.00 D19 71P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008558

Највисока цена:  48,8 €

Цена по парче

48,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот