Споредете до 4 продукти:

Mitas ERL 20 23.5 R25 195A2

Mitas ERL 20
Mitas ERL 20
Mitas

Mitas ERL 2023.5 R25 195A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
23.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
195
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341047472

Највисока цена:  3.021,1 €

Цена по парче

3.021,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот