Споредете до 4 продукти:

Mitas EM01 405/70 R18 168A2

Mitas

Mitas EM01405/70 R18 168A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
168
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341018717

Највисока цена:  694 €

Цена по парче

694 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот