Споредете до 4 продукти:

Mitas EM01 365/80 R20 153A2

Mitas

Mitas EM01365/80 R20 153A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
365
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341018694

Највисока цена:  647,3 €

Цена по парче

647,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот