Споредете до 4 продукти:

Mitas EM 22 10.00 D20 146B

Mitas EM 22
Mitas EM 22
Mitas

Mitas EM 2210.00 D20 146B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006301

Највисока цена:  420,8 €

Цена по парче

420,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот