Споредете до 4 продукти:

Mitas EM 20 23.5 D25 177B

Mitas EM 20
Mitas EM 20
Mitas

Mitas EM 2023.5 D25 177B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
23.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
177
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341005700

Највисока цена:  1.951 €

Цена по парче

1.951 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот