Споредете до 4 продукти:

Mitas EF-07 120/90 D18 71R

Mitas

Mitas EF-07120/90 D18 71R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
R
EAN:
8590341042750
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  74 €

Цена по парче

74 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот