Споредете до 4 продукти:

Mitas E08 130/80 D18 72T

Mitas

Mitas E08130/80 D18 72T

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
T
EAN:
8590341008053
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  68,5 €

Цена по парче

68,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот