Споредете до 4 продукти:

Mitas E 09 90/90 D21 54R

Mitas E 09
Mitas E 09
Mitas

Mitas E 0990/90 D21 54R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
R
EAN:
8590341094841
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  58,7 €

Цена по парче

58,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот