Споредете до 4 продукти:

Mitas E 09 4.10 D18 60P

Mitas E 09
Mitas E 09
Mitas

Mitas E 094.10 D18 60P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
4.10
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341007957
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  65,7 €

Цена по парче

65,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот