Споредете до 4 продукти:

Mitas E 09 140/80 D17 69R

Mitas E 09
Mitas E 09
Mitas

Mitas E 09140/80 D17 69R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
R
EAN:
8590341094612
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  74,7 €

Цена по парче

74,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот