Споредете до 4 продукти:

Mitas E 09 120/90 D17 64R

Mitas E 09
Mitas E 09
Mitas

Mitas E 09120/90 D17 64R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
R
EAN:
8590341094797
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  61 €

Цена по парче

61 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот