Споредете до 4 продукти:

Mitas E 09 110/80 D18 58P

Mitas E 09
Mitas E 09
Mitas

Mitas E 09110/80 D18 58P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341007988
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  52,5 €

Цена по парче

52,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот