Споредете до 4 продукти:

Mitas E 08 2.75 D21 45P

Mitas E 08
Mitas E 08
Mitas

Mitas E 082.75 D21 45P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341007711
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  55,6 €

Цена по парче

55,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот