Споредете до 4 продукти:

Mitas E 07 130/80 D17 65T

Mitas E 07
Mitas E 07
Mitas

Mitas E 07130/80 D17 65T

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
T
EAN:
8590341094735
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  75,1 €

Цена по парче

75,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот