Споредете до 4 продукти:

Mitas E 03 3.50 D18 62R

Mitas E 03
Mitas E 03
Mitas

Mitas E 033.50 D18 62R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
R
EAN:
8590341008626

Највисока цена:  51,6 €

Цена по парче

51,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот