Споредете до 4 продукти:

Mitas CT 01 6.70 D13

Mitas CT 01
Mitas CT 01
Mitas

Mitas CT 016.70 D13

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Mitas
Ширина:
6.70
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
EAN:
8590341018991

Највисока цена:  91,7 €

Цена по парче

91,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот