Споредете до 4 продукти:

Mitas CR 01 385/95 R25 170F

Mitas CR 01
Mitas CR 01
Mitas

Mitas CR 01385/95 R25 170F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
385
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
F
EAN:
8590341071125

Највисока цена:  2.087,2 €

Цена по парче

2.087,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот