Споредете до 4 продукти:

Mitas C 10 120/90 D18 65M

Mitas C 10
Mitas C 10
Mitas

Mitas C 10120/90 D18 65M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
M
EAN:
8590341050281

Највисока цена:  57,1 €

Цена по парче

57,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот