Споредете до 4 продукти:

Mitas Big Boy 12.00 D16.5 140A3

Mitas Big Boy
Mitas Big Boy
Mitas

Mitas Big Boy12.00 D16.5 140A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8590341066367

Највисока цена:  320 €

Цена по парче

320 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот