Споредете до 4 продукти:

Mitas B12 4.00 D8

Mitas

Mitas B124.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
3838947852256

Највисока цена:  37 €

Цена по парче

37 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот