Споредете до 4 продукти:

Mitas AR-03 Uni Service 500/50 R17 149D

Mitas

Mitas AR-03 Uni Service500/50 R17 149D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341099662

Највисока цена:  530 €

Цена по парче

530 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот