Споредете до 4 продукти:

Mitas AR-01 445/65 R22.5 169F

Mitas

Mitas AR-01445/65 R22.5 169F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
445
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
F
EAN:
8590341018618

Највисока цена:  866,8 €

Цена по парче

866,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот