Споредете до 4 продукти:

Mitas AR-01 385/65 R22.5 161F

Mitas

Mitas AR-01385/65 R22.5 161F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
161
Индекс на брзина:
F
EAN:
8590341018625

Највисока цена:  855,4 €

Цена по парче

855,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот